Skip to main content

Nowy bankomat z funkcją wpłat

09-07-2019

Bank Spółdzielczy w Iławie uruchomił w swojej siedzibie w Iławie, ul. Jana III Sobieskiego 49 nowy bankomat recyklingowy (bankomat z funkcją wpłat on-line).

To już kolejna inwestycja Banku mająca na celu podniesienie jakości obsługi oraz zaspokojenie oczekiwań Klientów. Wpłaty dokonywane są on-line, co oznacza, że środki po wpłacie są automatycznie i w czasie rzeczywistym księgowane na rachunku do którego została wydana karta. Klienci mogą korzystać z opcji wpłat (wpłata do 200 banknotów)

Urządzenie wyposażone jest również w czytniki NFC, dzięki któremu usługa wypłaty i wpłaty jest możliwa bez konieczności wkładania katy do urządzenia. Urządzenie obsługuje także funkcjonalność BLIK.

Zachęcamy do korzystania z nowych usług.

Przenieś rachunek do Banku Spółdzielczego w Iławie i korzystaj z szerokiego wachlarza nowoczesnych rozwiązań.

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Iławie z siedzibą w Iławie, ul. Jana III Sobieskiego 49 14-200 Iława, którego akta rejestrowe przechowywane są w sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisany do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000125924, NIP 744-00-03-029, REGON 000503706