Google Pay

 • Bank Spółdzielczy w Iławie udostępnił aplikację Google Pay.

  Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa i Mastercard wydanych przez Bank Spółdzielczy w Iławie.

  Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mobilnych. Płatności zbliżeniowe kartą przy użyciu aplikacji Google Pay akceptowane są we wszystkich terminalach zbliżeniowych w całej Polsce oraz za granicą. Aby zapłacić kartą Visa lub Mastercard przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala. Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności w aplikacji. Aplikacja Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych karty, a tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart Banku Spółdzielczego w Iławie i podczas płatności korzystać z dowolnej z nich.

 • Aby korzystać z usługi Google Pay, potrzebujesz telefonu z systemem Android w wersji 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC. Dostępność NFC możesz sprawdzić w ustawieniach telefonu.

  1. Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google play
  2. Dodaj swoją kartę z funkcją zbliżeniową do płatności Google Pay
  3. Aby zapłacić kartą przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala
 • Aby zapłacić, korzystając z usługi Google Pay

  Google Pay możesz płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe kartami. Sprawdź czy na terminalu znajduje się jeden z poniższych symboli:

  google pay

  1. Wybudź telefon i zbliż go do terminala płatniczego w miejsce gdzie znajduje się czytnik.
  2. Transakcja zostanie zaakceptowana a na telefonie zobaczysz potwierdzenie.
  3. Na potwierdzenie otrzymasz paragon i potwierdzenie płatności.
  4. Dodatkowo w aplikacji możesz śledzić historię płatność z Google Pay